Пошук

Контакт

English work page

ukrainebaptist6@yahoo.com

 Методична скарбничка

Методична проблема (тема), над якою я працюю «Нетрадиційні прийоми і методи демонстрації навчального матеріалу»

 

Моя задача, як вчителя англійської мови, полягає в тому, щоб підвищувати зацікавленість учнів до вивчення іноземної мови, мотивувати учнів вивчати предмет, розуміти свого опонента та вміти чітко висловити свою думку, розвивати інтерес учнів набирати як можна більше навичок в спілкуванні з іноземцями, вміти використовувати свої знання на практиці у своїй країні, за кордоном, чи в країні, мову якої ми вивчаємо.

Проблема актуальна тим, що використання нетрадиційних прийомів і методів демонстрації навчального матеріалу як і самих нетрадиційних уроків, сприяє заохоченню та мотивації учнів до вивчення іноземної мови, до володіння комунікативною компетенцією необхідною для іншомовного спілкування у професійній сфері.

Для здійснення ефективного навчання необхідна регулярність проведення перевірок, послідовність контролю. Реалізація цих вимог на практиці може бути досягнена лише при застосуванні методів, які не передбачають значних витрат навчального часу на виконання завдань учнями та часу викладача на їх перевірку. Тестова форма контролю виступає одним із таких методів. Систематичність тестового контролю під час навчання іноземної мови забезпечується такими його видами як поточний та тематичний контроль.

Для роботи з учнями підбирається матеріал, завдання, які створюють робочу атмосферу. На уроках використовую: презентації, відео, картки, кросворди, ребуси, діалоги, ігри. Це зацікавлює учнів, допомагає їм проявляти творчу індивідуальність, згуртовує їх через роботу в командах, вчить їх працювати не тільки індивідуально, але й у групах.

При перевірці знань використовуються групові тести, індивідуальні картки, словникові диктанти.

Для популяризації та кращого засвоєння матеріалу прослуховуємо діалоги, коротенькі фрази та репліки, повторюємо їх кілька разів, для відпрацювання правильної інтонації та вимови.

 

Виступ на тему_обдаровані діти.doc

Виступ на тему_молодіжний сленг.doc

Виступ на тему_міні лекції.doc